Jaké webové stránky ode mě můžete očekávat?

Responzivní

Perfektně se přizpůsobí každému zařízení od mobilu až po stolní počítač.

Rychlé

Zakládám si na rychlosti načítání, a proto se mé webové stránky načítají do 2s.

Zabezpečené

Bezpečnost vašich stránek mi není lhostejná, proto každé webové stránky obsahují SSL certifikát a jsou zabezpečené na úrovní serveru.

Běží na Wordpressu

Neboli na redakčním systému, díky kterému si zvládnete texty a obrázky jednoduše upravovat sami.

Dohledatelné vyhledávači

Každý web vyzbrojím optimalizací pro vyhledávače, aby vás zákaznící našli na důležitá klíčová slova.

Měří návštěvnost

Na každ webové stránky nasazuji analýzu návštěvnosti, díky které se dozvíte, kolik lidí váš web navštívilo.

Zaznamenávají konverze

Díky nastavenému měření konverzí poznáte, kdy vaši zákaznící nakoupili, odkud přišli, a jaké stránky před objednávkou navštívili.

Jak probíhá tvorba webových stránek?

O čem je tvorba webových stránek?

Ne, není to o hezkém vzhledu, ani o vytvoření grafického návrhu dvou stránek. Je to o promyšlené strategii, která vám přinese výsledky a vaše investice se zhodnotí.

Tvorba webových stránek je proces, při kterém je nutno zjistit spousty informací o vás, vašem podnikání, zákaznících a konkurenci. Je potřeba zjistit, co vaši zákazníci vůbec hledají, jakým způsobem danou službu/zboží vyhledávají, co je zajímá, co je pro ně důležité a naopak, co důležité není. Na základě zjištěných informací se teprve můžeme bavit o návrhu a tvorbě webových stránek. Celý proces tvorby webových stránek s vámi projdu a na konci dostanete moderní web, tvořený pro Vaše zákazníky, tak aby splnil svůj účel.

Cena tvorby webových stránek

Cena webových stránek je velmi individuální a pohybuje se od 15 000 Kč do 100 000 Kč(za běžné webové prezentace). U složitějších stránek může být cena i mnohem vyšší.

Je třeba si uvědomit, že webové stránky jsou investice, která se má v budoucnu vrátit.

Pro stanovení cenové nabídky je vždy nutná schůzka (online nebo osobní) a počáteční analýzy, díky kterým dokáži stanovit cenový strop projektu. Cenovou nabídku nedokáži stanovit na základě 2 odstavců v emailu popisujícím požadavky na homepage a kontaktní stránku.

Kontaktujte mě

Osobní konzultace

Neutrácejte své peníze bez předchozí konzultace

Nabízím možnost se mnou probrat Váš záměr a důvody, proč přemýšlíte nad tvorbou webových stránek, PPC reklamami, optimalizací pro vyhledávače nebo jinou službou.

Společně zhodnotíme Vaší situaci, probereme možnosti, které se nabízejí a zda je pro Vás daná služba ideálním řešením, ještě před tím, než za ní utratíte peníze.

Sejdeme se u kávy nebo online
Probereme společně všechny možnosti
Navrhnu Vám nejideálnější řešení

Cena konzultace je 750Kč/hodina

Domluvit konzultaci

Reference klientů

S Patrikem jsme zahájili spolupráci, kvůli kompletní rekonstrukci našeho webu. Od první schůzky, analýzy a následné realizace jsme za cca. rok ušli velmi dlouhou cestu. Na této cestě jsme společně vyřešili všechny problémy a vymysleli spoustu zajímavých věcí a novinek v oblasti marketingu. Jsem velmi příjemně potěšen jeho dovednostmi, znalostmi a především rychlostí jednotlivých řešení. I nadále spolupracujeme a máme před sebou další výzvy. Po předchozích zkušenostech s jinými firmami, kdy bylo vše zdlouhavé, velmi doporučuji Patrikovo služby pro ty, co chtějí s webem něco udělat a podpořit tak své podnikání. Pořád se mám od něj co učit a posouvat web a internetový marketing dopředu. Je to opravdový profesionál! Petr Zemene
Petr Zemene
Petr Z.
20:46 11 Jan 21
Pan Čada mi vytvořil webovou prezentaci naší účetní kanceláře. Od prvního kontaktu vystupoval jako profesionál. Moji původní představu webovek, vhodně nasměroval a ve všem mi poradil. Osobně můžu říct, že jsem mimo znalostí IT pana Čady, byl příjemně překvapen a potěšen také přesahem jeho znalostí např. do internetového marketingu. Pokud hledáte firmu pro vytvoření webovek pana Čadu mohu doporučit.
Pavel Štípský
Pavel Š.
14:37 17 Jul 19
S prací pana Čady jsem byl velice spokojen. Od prvotního oslovení se do tvorby webu pustil naplno. Slíbené termíny vždy dodržel. Pokaždé ochotně poradil. Web vypracoval od A do Z a pomohl mi se na internetu "zviditelnit."
Jirka Doči Dočekal
Jirka Doči D.
20:01 14 Jan 19
S vytvořením webové stránka a celkově s prací jsem maximálně spokojen.
Pavel Mitro
Pavel M.
04:20 02 Nov 17
Patrik vytvářel mé webové stránky. Vyhověl všem mým požadavkům v podstatě okamžitě a navíc důvtipně. Otevřené a přímé jednání mi navíc pomohlo si uvědomit co vlastně chci a jak by měli stránky vypadat. Děkuji za skvělou spolupráci, které si velice vážím. Vřele doporučuji.S úctou Jan Rychlík
Jan Rychlík
Jan R.
07:25 15 Aug 17
Patrik mi realizoval dva projekty webových stránek. Na spolupráci mě velmi mile překvapila rychlost realizace. Aby vše bylo realizováno ještě dřív než dohodnutý termín, s tím jsem se ještě nesetkal. Patrik je proklientský, ochotný, rychlý, spolehlivý a spolupráci s ním můžu vřele doporučit.Tomáš MalušekManažer obchodní sítě
Tomáš Malušek
Tomáš M.
12:53 08 Aug 17
Roman Skála
Roman S.
12:21 04 Aug 17
Se spoluprací jsem velmi spokojen. Realizovali jsme společně několik projektů a nejvíce oceňuji, že pan Čada ke všemu přistupoval jako k vlastním projektům. Probral semnou jednotlivé kroky a vše vytvářel tak aby strategie byla maximálně efektivní a účinná. Neplnil pouze mé zadání, ale byl v podstatě mým partnerem po celou dobu realizace. Každému ho vřele doporučuji.Jiří Šedek
Jiří Šedek
Jiří Š.
13:45 13 Mar 17
S webovými stránkami jsem naprosto spokojen. S Patrikem se bezvadně spolupracovalo. Provedl mě tvorbou stránek od začátku až do konce a sám navrhl úpravy oproti mým původním představám. Po vytvoření stránek mi nadále navrhoval úpravy podle chování zákazníků a pomohl mi také se zviditelněním pomocí reklamy na googlu a seznamu. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit. Kominictvi Jakub Kůta
Jakub Kůta
Jakub K.
08:56 24 Feb 17

Poslední projekt

Kompletní návrh a tvorba webových stránek na míru