Tvorba webových stránek

Levné webové stránky

Nabízím levné webové stránky pro začínající podnikatele, kteří nechtějí investovat velké finanční prostředky a chtějí pouze základní prezentaci. Levné webové stránky obsahují redakční systém pro správu obsahu WordPress s šablonou dle výběru a nástroj pro kompletní správu textů a obrázku.

Základní cena šablony je 3990 Kč včetně instalace redakčního systému WordPress a proškolení základních úprav.

V případě landing page je cena 1990 Kč za šablonu

Webové stránky na míru

Pro náročnější klienty nabízím tvorbu webových stránek na míru, při které dbám na splnění cílů Vašich stránek a Vytvářim jedinečný design. Provádím také analýzu zákazníků a konkurence, napojim Vaše stránky na analýzu návštěvnosti, firmy.cz, google firmy a další katalogy. Na požádání poskytuji také kompletné napojení na Email marketing, nebo platební bránu. Po celou dobu tvorby dbám na dodržení Vašich požadavků a upravuji stránky, tak aby byl klient spokojen a byl splněn cíl stránek.

Na Vašem úspěchu mi záleží, a proto jsem po celou dobu tvorby kdykoliv k dispozici a jsem otevřen případným změnám.

Přesnou cenu webových stránek na míru stanovuji až po osobní nebo virtuální schůzce, poznání všech Vašich požadavků, cílů stránek a dalších věcí.

Cena webových stránek na míru se obvykle pohybuje od 5000 Kč do 20000 Kč v závislosti na složitosti a rozsahu stránek. Pro větší projekty může být cena i vyšší. Přesnou cenovou kaklulaci Vám vypracuji po detailním poznání Vašich požadavků

0%