Dotazník k webovým stránkám

V tomto rozpočtu bohužel nedokážu vytvořit kvalitní web. Pokud hledáte levné webové stránky, obraťte se na nějakého studenta nebo si web naklikejte sami.

Toto je minimální částka, za kterou si můžete pořídit slušný web s vybranou grafickou šablonou a Vámi napsanými texty. Nebude to sice žádná sláva, ale jako obyčejná webová vizitka to bude stačit.

Za takovou cenu můžete očekávat analýzu klíčových slov, navrh informační architektury a wireamů, technicky kvalitní web a ještě zbude rozpočet na profesionální texty od copywritera. Grafika bohužel v tomto rozpočtu najmout nedokáži, takže web bude podle grafické šablony.

Je vidět, že to s webem myslíte vážně a chcete něco kvalitnějšího. Za takové peníze můžete očekávat kvalitní web s grafikou na míru, texty od copywritera psané na základě analýzy klíčových slov a technicky skvěle zpracovaný web, včetně jeho návrhu a informační architektury.

Pravděpodobně potřebujete opravdu hodně výkonný web, který bude neustále generovat zisk. V takovémto rozpočtu se již bavíme o uživatelském testování Vaší cílové skupiny, návrhu webu od UX designera, analýze klíčových slov a konkurentů ve vyhledávání, návrhu informační architektury, jedinečné grafice od grafika a profi textech od copywritera. To vše samozřejmě profesionálně naprogramované a snadno editovatelné z Vaši strany.

Takový rozpočet na web již zavání nějakou levárnou, ale můžeme se o tom pobavit a třeba nalezneme společnou řeč nebo Vám doporučím agenturu, která splní všechny požadavky.

Státní zakázky nejsou úplně můj šálek kávy. Sorry jako

WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly