Často kladené otázky

 

Co všechno dělám?

Převážné se specialiuzji na tvorbu webových stránek přes redakční systém WordPress. Na zakázku vytvářim webové stránky čistě v HTML CSS a JS( bez redakčního systému s použitím moderních frameworků) a upravuji a vytvářim WordPress šablony na míru

Nabízím také grafické práce, loga na zakázku, tvorbu grafiky pro vizitky a plakáty se zajištěním tisku.

Specializuji se také na E-mail marketing, konkrétně na českou službu SmartEmailing s propojením na platební bránu Fapi a mám zkušenosti s Getresponse. Mé služby jsou komplexní a na žádost poskytuji Optimalizaci pro vyhledávače(SeO),nastavení a správu PPC reklam a IT servis a poradenství.

Poskytuji také fotografování na webové stránky společně s finální úpravou fotek. Díky znalosti rozvržení stránek přesně vím, jak Vaše fotografie pořídit, aby perfektně seděli a měli jste z nich radost.

Jaká je cena webových stránek?

Tuto otázku slýchám často během prvního telefonátu nebo vídám v emailu, bohužel není lehké odpovědět. Nejdříve musim poznat Vás, Vaše požadavky a cíle u webových stránek, poté až mohu stanovit orientační cenu.

Zde jsou otázky na které se často ptám při tvorbě webu 

  • Jaké jsou cíle Vašich stránek
  • Jaké funkce by jste na stránce chtěli
  • Máte fotografie a texty na web?
  • Budete potřebovat grafické úpravy fotek/logo apod?
  • Kolik stránek planujete na webu mít

Cenové rozpětí za tvorbu webových stránek se pohybuje od 5 000 Kč – 20 000 Kč, záleží na funkcích, množství stránek, grafice a dalších věcech.

Je důležité se uvědomit, že webové stránky jsou investice do Vašeho podnikání, a proto se snažím, aby webové stránky splnili svůj účel a cenu nemohu stanovit aniž bych věděl přesně vaše požadavky.

Pokud nechcete do webových stránek investovat velké peníze můžete zvolit moji variantu “levné webové stránky” a vybrat si z několika nabízených šablon, které si poté sami doplníte o texty a obrázky. Cena jedné šablony je 3990,- Kč vč. instalace redakčního systému a základního proškolení úprav.

Více o webových stránkách zde

Jaká je moje hodinová sazba?

Pokud se rozhodnete mě kontaktovat s mikro zakázkou nabízím své služby za 500 Kč/hod.

V případě většího počtu předplacených hodin na měsíc se cena snižuje a to následovně:

1 hodina – 500Kč/hod

10 hodin – 450Kč/hod

20 hodin – 400Kč/hod

Stálým klientům poskytuji slevy na mikropráce na jejich stránkách

Jak dlouho trvá stránky vytvořit?

Za předpokladu že není problém s komunikací a veškeré podklady jsou včas poslány, se snažím vytvořit úvodní stránku společně s několika podstránkami behěm 14 dnů. Celková doba tvorby projektu se obvykle pohybuje mezi 15-30 dny v závislosti na velikosti projektu.

Jakým způsobem probíha schůzka?

Vždy se snažim o osobní setkání, ale vím, že někdy je to pro klienta v rámci času neuskutečitelné, a proto v nutných případech nabízím schůzky přes videokonferenci. Na schůzce budeme nezávazně hovořit o Vás, Vašem podníkání a požadavcích na web. Určitě je dobré si připravit nějakou představu pro Váš nový web(případně redesign). Ke schůzce Vám pošlu dotazník, který si můžete připravit, a který mi lépe pomůže pochopit Vaše požadavky a vytvořit cenovou nabídku. 

Cestujete kvůli osobním schůzkám?

Samozřejmě, jsem z Českých Budějovic a za klienty dojíždím v okruhu 60km. Je možné při proplacení nákladů dojet i do měst vzdálenějších, jak 60km, vždy záleží na vzájemné domluvě, případně na mém cestovním plánu.

Požadujete zálohu při tvorbě webu?

Ano záloha je bohužel nezbytná pro vzájemnou spolupráci, jelikož tvorba webových stránek je časově náročný proces. Záloha slouží jako pojistka pro obě strany. Vy si mě pojistíte, že stránky opravdu vytvořim a já získám zálohu za svou práci a zároveň ujištění, že o služby máte zájem. Obvyklá výše zálohy je 50% z cenové nabídky, ale je možné se domluvit i jinak.

t

Máte další otázky?

Kontaktujě mě přes formulář, telefonicky, nebo e-mailem

0%